Polar Vantage V Poalr scale  H10  V800  M650 
 5bbf1016a9e14blk.bok  56d59eaa5b37cblack.bok  polar 92061854 polar h10 hrudni snimac tf cerny 0  polar v800 hr 0 11686848 1524582790530497 

 

Nejen běžící hodinky, více než sportovní hodinky - jsou to prémiové multisportové a triatlonové hodinky pro ambiciózní sportovce: Polar Vantage V.

Polar Vantage V

Polar Vantage V, který vychází z dědictví Polar V800, který je dodnes pracovním koněm pro mnoho elitních sportovců na celém světě, nabízí profesionální, multisportní zážitek s nejpřesnější optickou srdeční frekvencí, který využívá sílu zápěstí a nové funkce školení a obnovy. (A to není všechno: podívejte se na  aktualizace, které jsme seřadili pro řadu Vantage.)

Pokud uvažujete o aktualizaci vašeho Polar V800 a přemýšlíte, jak se Polar Vantage V porovnává s jeho předchůdci, podívejte se na seznam rychlých srovnání klíčových funkcí na konci tohoto článku.

Nejprve si ale prozkoumáme, co z nového Polar Vantage V dělá perfektního partnera pro trénink sportovců, kteří se vážně snaží dosáhnout svých cílů.

Stejně tak neexistuje pouze jeden prvek nebo konstrukční detail, který by plně vysvětlil, proč je Polar Vantage V jedinečný. Jsou to všechno chytré věci uvnitř krásného balíčku (a ano, také skutečný balíček s robustním designem a prvotřídními materiály).

Kdybychom měli jmenovat jednu výhodu, kterou mají všechny nové funkce a vylepšení společné, usnadňují sportovcům na úrovni sledovat jejich výkonnost a využívat více holistických údajů k vyvážení školení a obnovy.

To je velký obrázek, ale balíček je naplněn dobrotami pro profesionály na úrovni, takže ho rozlomíme a podíváme se blíže.

ZÁPĚSTÍ, HRUDNÍKU ... SRDEČNÍ FREKVENCE V KAŽDÉ SITUACI

Nyní začněme s měřením srdeční frekvence, které bylo jádrem řešení společnosti Polar od roku 1970. Pro sportovce, kteří při závodech bojovali se sledováním údajů o srdeční frekvenci pomocí hrudního popruhu, máme skvělé zprávy!

Nejpřesnější alternativa pro hrudní popruhy: Polar Precision Prime ™, špičkové měření srdeční frekvence na zápěstí.

S novou řadou Polar Vantage jsme využili našich rozsáhlých znalostí a zkušeností z technologie srdeční frekvence a použili jsme ji k vytvoření nejpřesnější alternativy hrudních popruhů: Polar Precision Prime ™ , špičkové měření srdeční frekvence na zápěstí.

Toto je jediná technologie srdeční frekvence, která používá tři metody k zajištění přesného srdečního rytmu: devět optických kanálů využívajících několik barev a vlnových délek světla, 3D zrychlení a elektrický senzor, který měří kvalitu kontaktu senzor-kůže.

Sportovci nyní mohou spolehlivě sledovat srdeční frekvenci bez hrudního popruhu a sledovat jejich srdeční frekvenci přímo z zápěstí.

To znamená, že sportovci mohou nyní spolehlivě sledovat srdeční frekvenci přímo z zápěstí s rychlejší dobou odezvy, větší citlivostí na odečty a mnohem vyšší přesností a spolehlivostí pro srdeční frekvenci založenou na zápěstí.

Technologie Polar Precision Prime však nezpůsobuje nadbytečné měření srdeční frekvence na hrudi, protože snímač srdeční frekvence Polar H10 stále poskytuje nejlepší přesnost srdeční frekvence, například pro sprinty, silový trénink a měření regenerace pomocí nového Recovery Pro ™. funkce na Vantage V.

TRÉNUJTE A ZOTAVUJTE SE JAKO PROFESIONÁL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nová funkce Training Load Pro ™ neměří pouze jeden systém vašeho těla, ale tři: Cardio, Muscle a Perceived Load. Kombinace všech tří zátěží vám poskytne nejlepší pochopení vaší celkové tréninkové zátěže a náročnosti každé tréninkové relace pro různé systémy vašeho těla.

Nová funkce Recovery Pro ™ měří vaši každodenní úroveň zotavení pomocí ortostatického testu, sleduje vaše dlouhodobé zotavení a poskytuje zpětnou vazbu o tom, jak jste zotavení, a doporučení, kdy můžete znovu trénovat.

Měření zotavení zohledňuje všechny stresové faktory ve vašem životě, nejen stres z tréninku.

Měření zotavení je založeno na vaší srdeční frekvenci a variabilitě srdeční frekvence a bere v úvahu všechny stresové faktory ve vašem životě, včetně stresu z tréninku a stresu způsobeného jinými aspekty vašeho života, jako je špatný spánek nebo pracovní tlak.

To je to, co získáte:

  • Osobní tréninkové doporučení pro každý den
  • Varování, když jste v nebezpečí přetrénování, zranění nebo nemoci
  • Zpětná vazba, když máte příliš mnoho stresu z něčeho jiného než z tréninku
  • Motivace k dalšímu školení, pokud začnete ztrácet na síle

BALÍČEK PLNÝ SÍLY

Polar Vantage V má na výběr více než 130 různých sportovních profilů a multisportový režim pro sledování několika sportů v jednom tréninku (ahoj triatlonisté!).

Polar Vantage V jako první sportovní hodinky, které měří běhovou sílu zápěstí, připravuje cestu do budoucnosti běhu.

Obviously, it’s a lot more than just a running watch, but paves the way into the future of running, being the first sports watch to measure Running Power from the wrist, calculated with Polar’s proprietary algorithm and based on your GPS and barometer data.

Running Power is relatively new but it is a great tool to measure the external load of your running. It reacts faster than heart rate so it’s ideal for measuring your load for uphill running and interval sessions. You can also use it to maintain a steady effort level during your run even in varying terrain.

Running Power complements heart rate measurement: when you measure both you can detect changes in your running performance. If after weeks of training you can produce the same power with lower heart rate, your running performance has improved.

Polar Vantage V uses Running Power to calculate your Muscle Load, the load that your training session puts on your joints and your muscular and skeletal systems.

WHAT ABOUT THE PACKAGE?

Polar Vantage V is lightweight (66g), compact in size (46 x 46 x 13 mm) and fits perfectly on your wrist – it’s ergonomically optimized for sports and allows your wrist to move naturally.

To make the product work ideally in training as well as in daily use, the user interface has both a color touch display and buttons. The touch screen is handy, but with the buttons you can use the watch without watching (pun intended) and focus on your training.

It’s as tough as they come.

With a stainless steel front case and Gorilla Glass lens, Polar Vantage V is as tough as they come. To make sure, we put it through the toughest tests and tried every possible way to break it so that you wouldn’t be able to – it’s designed to last.

POLAR VANTAGE V VS. POLAR V800

Polar Vantage V builds on the success of the Polar V800, but takes giant leaps longer. Here’s how the two Polar products compare. (You can also use our comparison tool to compare Polar Vantage V with other Polar products.)

  Polar Vantage V Polar V800
Polar Precision Prime™, wrist-based heart rate measurement X  
Speed and distance from the wrist X X
Training Load Pro™ X  
Recovery Pro™ X  
Running power From the wrist Via third-party sensor
Running Program X X
Running Index X X
Sleep Plus™ X Detects sleep duration and quality
Multisport mode X X
Swimming metrics X X
Water resistance Waterproof WR30
GPS X X
GLONASS X X
Barometer X X
Battery life with GPS 40 hours in training mode 13h of training with GPS and sensors/50h in low-power GPS mode
Display Always-on color touch display, 240 x 240 px Black-and-white display, 128×128 px
Weight 66g 79g

zpt                                                                                                           zpt

prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
leden 2023
Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Joomla! 3.9.20  —  © 2019 humpolik.eu

Běž nahoru